Szewczyk Firma Motoryzacyjna - części

Kariera

Kierownik blacharni-lakierni.

Oferta dotyczy pracy na stanowisku kierownika serwisu blacharsko-lakierniczego.

Do podstawowych zadań będzie należeć:

-koordynowanie prac wykonywanych w serwisie

-rozliczanie klientów oraz prowadzonych napraw

-pozyskiwanie nowych klentów oraz budowanie relacji ze stałymi klentami

-właściwe przeprowadzanie procesu napraw powypadkowy

tel: 602-522-681

Sprzedawca na stacji paliw.

WYMAGANIA:
*dyspozycyjność
*wykształcenie min. średnie
*gotowość do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc),oraz w weekendy.
*umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;
* komunikatywność

PODSTAWOWE ZADANIA

*obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
*obsługa klienta według obowiązujących standardów
*tankowanie paliw i wydawanie butli gazowych

Poszukujemy osób na pełny etat. Praca w systemie zmianowym.
Oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres:
huzargolkowice@vp.pl

proszę o dołączenie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Diagnosta samochodowy

z uprawnieniami na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Wymagania:

*uprawnienia diagnostyczne

*prawo jazdy kat. B

*umiejętność pracy w zespole

Nie wymagamy doświadczenia.

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres: autoszewczyk@poczta.fm

Sprawdź gdzie jesteśmy!
Znajdź lokalizację dla siebie!

4 Zakłady do dyspozycji

Map Image Map Image